گروه صنعتی بازرگانی نواب

گروه صنعتي بازرگانی نواب دارای 35 سال سابقه درخشان در امر تجارت می باشد  ...

ادامه مطلب ...

صنایع ذوب ریسی چهلستون

با توجه به نیاز کشور وتقاضای بالای بازار به انواع نخ پلی استر والیاف پلی استر ومصرف بالای  ...

ادامه مطلب ...

شرکت ریسندگی تابناز

این کارخانه در جنوب شرق اصفهان واقع گردیده در سال 1385 با تصمیم هیات  ...

ادامه مطلب ...

گالری تصاویر

تصاویری از گروه صنعتی بازرگانی نواب  ...

ادامه مطلب ...

محصولات

نخ POY

نخ POY

مراحل تولید نخ POYاین صنعت به نام...

نخ DTY

نخ DTY

تولید نخ DTYنخ POY به صورت رشته...

مهندسی نساجی

مهندسی نساجی

مهندسی نساجی مسئولیت تولید انواع منسوجات اعم از...

محاسبه نمره انواع نخ

محاسبه نمره انواع نخ

محاسبات نخ پنبه ـ ویسکوز و انواع...

نخ FDY

نخ FDY

گروه صنعتی بازرگانی نواب - گروه صنعتی...

خطا
 • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "isfahan" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

شرکت صنایع ذوب ریسی چهلستون

شرکت صنایع ذوب ریسی چهلستون 
با توجه به نیاز کشور و تقاضای بالای بازار به انواع نخ پلی استر و الیاف پلی استر و مصرف بالای این گروه محصول در صنایع نساجی، صنایع فرش ،پتو و صنایع خودرو سازی، مدیریت گروه صنعتی بازرگانی نواب تصمیم گرفت شرکت صنایع ذوب ریسی چهلستون را به این منظور راه اندازی نماید.
در سال 1388 عملیات اجرایی در زمینی به مساحت 30.000 متر مربع در منطقه سفید دشت در 30 کیلومتری غرب شهرستان زرین شهر آغاز گردید.
همزمان به پیشرفت فیزیکی ساخت ساز مجتمع وهم چنین سازه تاسیسات جانبی، مذاکرات جدی وفشرده به منظور خرید ماشین آلات آغاز گردید.به دلیل آشنایی با بازار و شناخت نیازهای کشور، مدیریت گروه تصمیم گرفت بهترین وکامل ترین مجموعه ماشین آلات با پیشرفته ترین تکنولوژی را به خدمت بگیرد تا نه تنها نیازهای متنوع بازار داخلی تامین گردد، بلکه با صادر نمودن محصولات تولیدی به بازارهای بین المللی ارزش افزده بالایی ایجاد گردد.
با توجه به سردسیر بودن منطقه و مساعد نبودن شرایط آب و هوایی کار ساخت و ساز در سال 1391 با 90% پیشرفت فیزیکی انجام شد.که همزمان کارنصب ماشین آلات آغاز گردید.در خرداد ماه سال 1392 کارنصب فاز 1 واحد تکسچرایزینگ مجتمع در سازه ایی به مساحت 2200 متر مربع به پایان رسید واین واحد تولید نخ DTY را آغاز نمود.
در این واحد 4 خط تولید نخ DTY مشغول به کار است که روزانه 20 تن نخ DTY در نمرات وفیلامنت های مختلف تولید می نماید.در آینده نزدیک نصب ماشین آلات فاز 2 این واحد به پایان رسیده که با راه اندازی این فاز، علاوه بر رفع نیازهای بازارداخل به صادرات محصولات غیر نفتی کمک شایانی خواهد شد.
هم اکنون واحد تولید نخ POY این مجتمع در مرحله تولید آزمایشی می باشدکه با راه اندازی کامل این واحد روزانه 60 تن نخ POY با نمرات مختلف رنگی های متنوع تولید میگردد.

هم اکنون در این مجتمع بزرگ تولیدی بیش از 100 نفر از اهالی بومی منطقه در شیفت های مختلف کاری به صورت مستقیم مشغول به کار می باشند.که با راندهازی کامل خطوط تولید، اشتغالزایی این مجتمع بزرگ تولیدی به 300 نفر به طور مسقیم خواهد رسید.
با توجه با تولید بالا و تنوع محصولات تولید این واحد مذاکراتی به منظور صدور محصولات تولیدی انجام شده که این امر موجب شکوفایی هرچه بیشتر صنایع داخلی به خصوص صنعت نساجی کشور خواهد شد.ضمن اینکه هم اکنون استان اصفهان به عنوان قطب تولید انواع محصولات پلی استر شناخته میشود.
ماشین آلات واحد تولید نخ در سازه ای فلزی به وزن بیش از 2000 تن و به مساحت 8000 متر مربع در 5 طبقه نصب وراه اندازی شده که این اعداد وارقام گویای عزم جدی وهمت والای مدیران این مجموعه در پیشرفت کشور عزیزمان می باشد که جای بسی تقدیر وتشکر دارد که با وجود مشکلات داخلی و فشارهای بین المللی در این مدت با پشت سرگذاشتن همه موانع توانسته اند این مجتمع عظیم را راه اندازی نمایند.
تاسیسات جانبی نصب شده جهت تولید نخPOYوDTY وشامل:
- دستگاه های کریستالیزور و درایر جهت خشک نمودن چیپس PET
- دستگاه های هواساز ورطوبت ساز جهت تولید هوای مرطوبت در خط تولید
- سامانه تولید هوای فشرده شامل کمپرسورهای توربینی Samsung جهت تولید هوای فشرده وسیستم خشک کن هوا جهت تولید هوای خشک فشرده و دو عدد مخزن هوای فشرده با فشار بالا با بیش از 2000 متر لوله کشی با لوله های استیل از نوع A304 در سایزهای مختلف جهت تامین هوای فشرده دستگاه های مختلف خط تولید.
- سامانه های گرمایشی وسرمایشی از نوع چلیرهای جذبی ساخت TOYO ژاپن جهت تامین حرارت مورد نیاز واحد تولید وهوای سالن ها تولید.
- سامانه تسویه آب جهت تامین آب شیرین وآب دیونایز با تولید 60 متر مکعب آب دیونایز در شبانه روز با 6 مخزن ذخیره آب شیرین .لازم به ذکر است که آب شیرین آبی است که املاح آن کمتر از 40 ppm بوده وآب دیونایز آبی است که فاقد املاح می باشد.
- تاسیسات عظیم برق رسانی شامل یک پست kv63/20 وچندین ترانس 1200kv و 1600kv و2000kv وهمچنین ده ها تابلو توزیع جهت تامین انرژی مورد نیاز با بیش از 20 هزار متر کابل کشی شامل انواع کابل از کابل های ضخیم سایز 240 تا کابل های ظریف در سایز 10
- ساختمان اداری در 4 طبقه با بیش از 400 متر مربع زیر بنا .
- مجموعه انبارهای مواد اولیه و محصولات و انبارهای جانبی شامل انبارقطعات وملزومات با بیش از 5000 مترمربع مساحت.
- آزمایشگاه کنترل کیفی با پیشرفته ترین دستگاه ها جهت کنترل محصولات قبل از ورود به بازار.
امید می رود با ورود محصولات این مجتمع عظیم تولیدی به بازار برگ زرین دیگری به افتخارات صنایع کشور افزوده شده و تنوع محصولات تولیدی این شرکت موجب کاهش وابستگی به واردات وهمچنین افزایش صادرات محصولات غیر نفتی کشور عزیزمان گردد.

آخرین اخبار

 • 1
 • 2
قبل يعد

شرکت تعاونی ریسندگی تابنازاصفهان

شرکت تعاونی ریسندگی تابنازاصفهاناین کارخانه در جنوب شرق اصفهان واقع گردیده در سال 1385 با تصمیم

شرکت صنایع ذوب ریسی چهلستون

شرکت صنایع ذوب ریسی چهلستون با توجه به نیاز کشور و تقاضای بالای بازار به انواع نخ

افتتاحیه وب سایت گروه نواب

- وب سایت گروه صنعتی و بازرگانی نواب راه اندازی شد

دانلود تمامی تصاویر

{gallery}gallery{/gallery}

همکاری با سایت

- گروه صنعتی بازرگانی نواب - گروه صنعتی بازرگانی نواب - گروه صنعتی بازرگانی نواب- گروه