خطا
 • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot get "isfahan" woeid in module "mod_sp_weather".

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_sp_weather"

  Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".
پرینت

گروه صنعتی بازرگانی نواب

دسته : بدون طبقه بندی

گروه صنعتی بازرگانی نواب

گروه صنعتي بازرگانی نواب دارای 35 سال سابقه درخشان در امر تجارت می باشد.
شرکت های زیر مجموعه این گروه شامل واحدهای تولید وتجارتی بزرگی است که هر کدام در زمینه های گوناگونی فعالیت داشته وهر روز به دامنه فعالیت آنها افزوده می شود.
به اعتقاد مديران گروه صنعتي بازرگانی نواب چشم‌انداز اين گروه صنعتي تبديل ايران اسلامي عزيز به قطب توليد خاورميانه است تا با قابليت‌هاي رقابتي كلاس جهاني؛ الگويي عملي از يك مجموعه خصوصي موفق به صنعت كشور و جهان معرفي گردد.
استراتژي این گروه صنعتی فراهم نمودن مواد اولیه ی کارخانجات تولیدی داخلی، ايجاد سازماني شايسته سالار و مبتني بر فطرت انساني، احيا تفكر ناب اقتصاد اسلامي می باشد. همچنین توسعه وتنوع بخشی به سبد محصولات تولیدی، تکمیل زنجیره تولید از مواد اولیه تا محصول نهایی، بسط و گسترش بازارهاي فروش داخلی وخارجی وكشف ظرفيت‌هاي تازه در این زمینه، توسعه شبكه خدمات رسانی به مشتريان از جمله برنامه‌هاي گروه صنعتي بازرگانی نواب است كه بر اساس برنامه‌ريزي صورت گرفته اين گروه صنعتي افزون بر عرضه گسترده و فراگير محصولات خود در بازار داخلي، در نظر دارد با صادرات انواع محصولات تولید خوددر عرصه منطقه ایی وبین المللی نقش ویژه ایی در صادرات غيرنفتي ایفانموده ضمن اینکه نام ایران را در این عرصه طنين‌انداز نماید.
اكنون محصولات POY، DTY  سهم چشمگيري از بازار داخلي را كسب كرده و این گروه به عنوان یکی از شرکت های  تأثيرگذاردر تولید نخ پلی استر كشور شناخته مي‌شود.
این گروه در قالب چند شرکت به کار وفعالیت در زمینه تولید وتجارت مشغول می باشد.